ویستا تیم
در حال خواندن
طراحی سایت با جوملا در اصفهان
0

طراحی سایت با جوملا در اصفهان

توسط تیم ویستا۲۹ مهر , ۱۳۹۷

جوملا (Joomla) یک سیستم رایگان متن باز مدیریت محتوا برای ساخت سایت می باشد که در حال رقابت با وردپرس است. از هر سیستم مدیریت محتوایی که استفاده می کنید باید روش درست استفاده از آن را دانسته تا از وب سایت خود بهترین نتیجه را دریافت کنید. اینگونه سیستم های مدیریت محتوا نیاز چندانی به دانش برنامه نویسی و طراحی سایت ندارند پس شروع کار با آنها بسیار ساده است. اما در صورتی که تازه کار هستید بهتر است با یک طراح سایت مشورت نمایید،در ادتمه با تیم ویستا همراه باشید تا با جزئیات بیشتری در مورد سیستم مدیریت محتوا جوملا بیشتر آشنا شویم..

 امکانات جوملا برای طراحی سایت‌هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ مناسب است. پورتال‌های سازمانی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های پزشکی و سایت‌ها خبری،سایت های فروشگاهی از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند با جوملا طراحی و پیاده‌سازی شوند. جوملا محیط مدیریتی بسیار پیشرفته با امکانات بسیار متنوعی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. امکان ایجاد صفحات جدید، منوهای جدید و ویرایش و تغییر نمای اصلی سایت از امکانات بخش مدیریت جوملا هستند.

جوملا امکاناتی پیش‌فرض برای دستیابی به سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به ویژه افزونه‌ی مدیریت مطالب K2 ویژگی‌های مفیدی در ایجاد صفحاتی با اصول سئو در خود جای داده است. علاوه بر این موارد، افزونه‌های رایگان و تجاری دیگری نیز برای بهبود وضعیت سئو سایت‌های طراحی شده با جوملا وجود دارند که برای بهبود وضعیت سئو سایت جوملایی قابل استفاده هستند.

طراحی سایت با جوملا در اصفهان-ویستا

افزونه‌های جوملا

جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.علاوه بر افزونه‌های موجود امکان توسعه‌ی افزونه‌های جدید برای رفع نیازهای صاحبان سایت‌ها فراهم است. طراحی قالب‌های جوملا بسته به تحلیل کسب‌ و کار و ترکیب و ساختار فنی در کنار نیازهای هنری موجود در گستره‌ی بزرگی قابل انجام است.طراحی وبسایت با جوملا سبب می‌شود دسترسی به مجموعه‌ی بزرگی از افزونه‌ها امکان‌پذیر شود در نتیجه اضافه کردن امکانات جدید در آینده با احتمال بیشتری به آسانی قابل انجام خواهد بود.

طراحی سایت چند زبانه با جوملا

طراحی سایت با جوملا در هنگام نیاز به سایت‌هایی چند زبانه از گزینه‌های مناسب به شمار می‌رود. مطالب، ماژول‌ها، منوها و بسیاری دیگر از بخش‌های جوملا قابلیت سفارشی سازی برای زبان‌های متعدد را دارا می‌باشند. جوملا همچنین امکان تغییر نشانی زبان‌های مختلف را دارا است و به همین دلیل گزینه‌ای خوب در هنگام ایجاد سایت‌های دو و چند زبانه به شمار می‌رود.سایت‌های چند زبانه با جوملا در بخش محتوا، گزینه‌هایی در اختیار کاربر قرار می‌دهند که تعیین می‌کند مطالب جدید به زبانی خاص یا برای تمامی زبان‌ها در دسترس باشند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با جوملا

طراحی فروشگاه اینترنتی با کمک ابزارهای متفاوتی امکان‌پذیر است. یکی از روش‌های متداول در طراحی سایت فروشگاهی، استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس برای طراحی سایت و استفاده از افزونه‌های فروشگاهی برای افزودن امکانات تجارت الکترونیک به این سیستم‌ها است.از جمله افزونه های قدرتمند فروشگاه ساز جوملا عبارتست از:هیکا شاپ،جوم شاپینگ،ویرچومارت،K2 STOREو… اشاره کردد

امنیت جوملا

جوملا و به ویژه برخی افزونه‌های آن که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده‌اند، در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های متعددی را تجربه کرده است. در حال حاضر با گذشته زمان و برطرف شدن بسیاری از این آسیب‌پذیری‌ها، هم‌اکنون جوملا از امنیت خوبی برخوردار است. تضمین امنیت کافی در طراحی سایت‌های جوملایی به تخصص توسعه‌دهندگان، افزونه‌های استفاده شده، استفاده از روش‌های حفاظتی علاوه بر امکانات پیش‌فرض و همچنین به‌روزرسانی مداوم از نکاتی است که می‌تواند یک سایت جوملای با امنیت قابل قبول را در دسترس کاربران قرار دهد.

به روزرسانی هستهجوملا

جوملا به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود. به روزرسانی سایت‌های طراحی شده با جوملا و همچنین افزونه‌های موجود در آن به سادگی در بخش مدیریت و با انجام چند کلیک به انجام می‌رسد. در به روزرسانی‌های جدید اشکال‌های گذشته برطرف می‌شوند و امکانات جدیدی به سیستم افزوده می‌شود.حتما به این نکنه ت.جه کنید که قبل از به روز رسانی هسته جوملا از سایت خود یه بکاپ تهیه نمائید.

هزینه طراحی سایت با جوملا

هزینه طراحی سایت با جوملا در مقایسه با طراحی سایت اختصاصی و سفارشی بسیار کمتر است. به دلیل اینکه بسیاری از عملکردهای مورد نیاز در سایت‌های شرکتی و شخصی از قبل در جوملا نوشته شده است، زمان آماده‌سازی سایت با این سیستم کمتر و در نتیجه هزینه‌ی آن نیز کمتر است. برای برآورد دقیق هزینه طراحی سایت با جوملا لازم است تا نیازمندی‌های پروژه مشخص شود و پس از برآورد زمان مورد نیاز، هزینه قابل محاسبه خواهد بود.اگر قصد دارید سایتی جدید را با جوملا پیاده‌سازی نمایید یا سایت قدیمی شما که با جوملا طراحی شده است به بازسازی و بهینه‌سازی نیاز دارد هم اکنون با تیم ویستا تماس بگیرید.

 

برای سفارش خدمات پشتیبانی سایت با شماره های تماس ویستا در ارتباط باشید و یا از طریق فرم درخواست مشاوره رایگان،شماره تماس خود را برای کارشناسان ویستا ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما کاربران عزیز تماس حاصل فرمایند

درخواست مشاوره - طراحان دیدگاه نوین ویستا

صفحه اختصاصی پشتیبانی نمایش نمونه کار ها

واکنش شما چیست ؟
دوست داشتم
100%
علاقمند
0%
جالب نیست
0%
چی?
0%
متنفرم
0%
ناراحتم
0%
درباره نویسنده
تیم ویستا
سلام من مصطفی دشمیر طراح و توسعه دهنده رابط کاربری

واکنش خود را بنویسید