وردپرس
در حال خواندن
برترین افزونه فرم ساز وردپرس
0

برترین افزونه فرم ساز وردپرس

توسط تیم ویستا۱۰ مرداد , ۱۳۹۵

Gravity Forms نام برترین و حرفه ای ترین افزونه فرم ساز وردپرس می باشد که با استفاده از آن قادر هستید انوع فرم های مختلف را در وب سایت وردپرسی خود را بدون نیاز به دانش خاص و یا صرف وقت زیاد طراحی و ایجاد کنید! این افزونه شما را قادر می سازد انواع فرم ها با فیلد های مختلف ، قابلیت انتخاب ظاهر دلخواه و ایجاد فرم های چند مرحله ای ، قابلیت ایجاد محدودیت برای فرم ها ، ساخت فیلد های پیشرفته و شرطی ، قابلیت ساخت فرم و نمایش آن در زمان بندی های مختلف ، قابلیت ایجاد انواع فیلد های محاسبه گر (وزنی ، و…) ، قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پس از ثبت فرم برای پرداخت وجهی دلخواه می باشد.
همچنین با استفاده از بسته فارسی ساز و بومی ساز این افزونه با نام Persian Gravity Forms قادر هستید براحتی تمامی بخش های این افزونه را فارسی و کاملا بهینه شده در اختیار داشته باشید! در نسخه فارسی امکاناتی نظیر استان های ایران ، واحد پولی ریال و تومان ، ترجمه کامل افزونه های کمکی، و همچنین اضافه کردن وضعیت پست خصوصی برای فیلد های ارسال پست افزوده شده است.

ویژگی های افزونه بومی ساز Gravity forms

با افزونه بومی ساز Gravity forms میتونید از نسخه های بعدی هم به صورت فارسی استفاده کنید و مشکل فارسی سازی مجدد در آپدیت های بعدی رو ندارید .

-افزونه بومی ساز Gravity forms علاوه بر فارسی سازی gravity forms ، ادان های اون رو هم فارسی میکنه .

-محیط افزونه بومی ساز Gravity forms رو به وسیله css و اضافه کردن فونت BYekan اصلاح شده بسیار بسیار زیبا میکنه .

-مدیریت افزونه بومی ساز Gravity forms و صفحه پرینت پیام های ورودی رو راست چین شده است .

-واحد پولی تومان و ریال رو برای استفاده از افزونه های درگاه پرداخت بانک های ایرانی به افزونه بومی ساز Gravity forms اضافه شده است .

-استانهای ایران رو هم به قسمت آدرس و انتخاب های از پیش آماده اضافه میکنه .

-در افزونه Gravity forms امکان ساخت فرم ارسال پست مهمان وجود داره ، ولی این فیلد های پست با توجه به اینکه امکان تعیین وضعیت پست ارسالی در حالت های منتشر شده ، پیشنویس و در انتظار بررسی رو داشت ولی وضعیت پست به صورت خصوصی رو نداشت که تو افزونه بومی ساز این قسمت رو هم اضافه شده است.

-قسمت مهمتری که ما علاوه بر واحد پولی برای استفاده از افزونه های درگاه پرداخت بانکی بهش اضافه شده است ؛ قسمت برچسب های تراکنش هست که در خود افزونه gravity forms تعبیه نشده بود .

-این برچسب ها قابل استفاده در متن ایمیل های ارسالی و یا صفحه تاییدیه هستند تا وضعیت پرداخت ، کد رهگیری و …. رو به مدیر و یا مشتری ارسال کنند .

این برچسب ها هم به صورت ساده و هم به صورت استایل بندی شده تعبیه شدند که در هنگام کار باهاش دستتون میاد داستان از چه قراره 

لازم به ذکر هستم که این افزونه بومی سازی هستش و خود افزونه Gravity form نیست مثل ووکامرس که فارسی سازیش از خودش جداگونه هستش شما باید ابتدا افزونه اصلی را نصب کنید و سپس افزونه بومی سازی را تا بتونید از امکانات فوق استفاده کنید.افزونه اصلی Gravity form رایگان نیست و باید خریداری بشه

واکنش شما چیست ؟
دوست داشتم
0%
علاقمند
0%
جالب نیست
100%
چی?
0%
متنفرم
0%
ناراحتم
0%
درباره نویسنده
تیم ویستا
سلام من مصطفی دشمیر طراح و توسعه دهنده رابط کاربری

واکنش خود را بنویسید